Działka budowlana, 2 170 m2, Gościejewo

Działka budowlana na sprzedaż, Gościejewo

Cena: 162 750 PLN

75 PLN/m2

Agnieszka Musiałowska
790-403-202
nieruchomosci@fwk.com.pl

Opis


LOKALIZACJA
Działki znajdują się w miejscowości Gościejewo, gmina Rogoźno, około 18 km od Obornik, 5,5 km od Rogoźna,47 km od Poznania oraz 26 km od Chodzieży.
NAJBLIŻSZE OTOCZENIE
Działki znajdują się na przepięknym terenie lasów i pól. Po sąsiedzku osiedle domków jednorodzinnych wzdłuż drogi asfaltowej powiatowej 2026P prowadzącej do drogi 1352P w kierunku Rogoźna a Czarnkowa. Naprzeciwko działek  lasek z brzózkami i plantacją malin.
OPIS
Cisza, spokój i zapach lasu prawda, że wspaniale brzmi?
Działki budowlane o powierzchni:
nr. 1- 2384 m2 - 178 800 zł
nr. 2,3,4 - 2170 m2 - 162 750 zł
Cena: 75 zł/m2
Działki są przekształcone na działki budowlane z pozwoleniem na budynki mieszkalne jednorodzinne wolno stojące z zbiornikami na nieczystości ciekłe bezodpływowe wraz z budynkami gospodarczymi i garażowymi, zabudowa zagrodowa.
Powierzchnia zabudowy projektowanego pojedynczego budynku, nie więcej niż 150m2, a frontowa linia zabudowy 25,0 m od granicy z drogą.
Ustalenia dotyczące warunków i wymagań kształtowania ładu przestrzennego: nie przekraczalne i obowiązujące linie zabudowy określono w decyzji o warunkach zabudowy.
Zostało wydane pozwolenie na dwa indywidualne zjazdy (jeden jako wspólny do dwóch sąsiadujących z sobą działek do drogi powiatowej).
Teren, posiada  dostęp do drogi publicznej a istniejące lub projektowane uzbrojenie terenu jest wystarczające dla zamierzenia budowlanego: dostawa wody w ilości 20m3/miesiąc/ zapewnienie dostaw energii elektrycznej o wartości 16kW oraz gaz ziemny.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ
Chętnie przedstawimy ofertę podczas osobistego spotkania i prezentacji nieruchomości. Zachęcamy do umówienia się!. Ponadto oferujemy pełne wsparcie w uzyskaniu kredytu, porównamy dla Ciebie ofertę wszystkich banków!.

Agnieszka Musiałowska 790-403-202
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
Przy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilno- prawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Prezentacja nieruchomości przy udziale agenta nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych osobowych a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.CPrzy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilno prawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.Prezentacja nieruchomości przy udziale agenta nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych osobowych a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.

Oferta nr 440257 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 440257
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 162 750 PLN
Cena za m2 75 PLN
Powierzchnia 2 170 m2
Miejscowość Gościejewo
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle Gościejewo
Powiat obornicki
Gmina Rogoźno
Dojazd asfaltowa/kostka
Kształt działki prostokat
Położony w poza miastem