Działka budowlana, 1 212 m2, Rogoźno

Działka budowlana na sprzedaż, Rogoźno

Cena: 94 536 PLN

78 PLN/m2

Agnieszka Musiałowska
790-403-202
nieruchomosci@fwk.com.pl

Opis

LOKALIZACJA
Działki znajdują się w miejscowości Wełna, gmina Rogoźno, około 12 km od Obornik, 10 km od Rogoźna,47km od Poznania oraz 30 km od Chodzieży.
NAJBLIŻSZE OTOCZENIE
Działki znajdują się na przepięknym terenie lasów i pól.                    Po sąsiedzku będzie osiedle domków jednorodzinnych wzdłuż drogi asfaltowej powiatowej 2025P prowadzącej  w kierunku Czarnkowa-Ryczywołu, a Parkowem- Murowaną Gośliną.  
Idealne miejsce na stworzenie własnego rodzinnego azylu w zaciszu pięknej przyrody jaka otacza ten teren w miejscowości Wełna.
Miejscowość położona blisko miejscowości Parkowo 2 km.                  Z dostępem do przedszkola samorządowego, szkoły podstawowej, wielu wiejskich sklepów, poczty, apteki, przychodni, oraz z linią kolejową i przystankiem PKP Poznań - Piła.
Granice miejscowości  Wełna oplata przepiękny pejzaż rzeki Wełny z Rezerwatem przyrody "Promenada",  oraz ` Natura 2000` często odwiedzane przez turystów drogą wodną spływami kajakowymi, by podziwiać krajobrazy  górskiej roślinności w sercu wielkopolski.
Dodatkowym atutem tej miejscowości  jest możliwość  uczęszczania w niedzielnych mszach  i odwiedzania zabytkowego  Kościółka drewnianego z freskami znanego malarza Swacha z XVII w. oraz w centrum wioski znajduje się historyczny Pałac pierwszej żony Józefa Wybickiego, obecnie w trakcie odbudowywania i odrestaurowywania.    
Wełna graniczy z krajową drogą nr.11 Poznań- Piła. co pozwala na szybką i dobrą komunikację.
OPIS
Cisza, spokój i zapach lasu prawda, że wspaniale brzmi?
Działki budowlane o wymiarach
nr.604/6 - 1190m2,  
nr. 604/8- 1212m2,
nr.604/9-1402m2 DZIAŁKA SPRZEDANA
w cenie 78 zł/m2
Działki są przekształcone nadziałki budowlane,  z pozwoleniem na budynki mieszkalne jednorodzinne, wolno stojące z zbiornikami na nieczystości ciekłe,bezodpływowe wraz z budynkami gospodarczymi i garażowymi, zabudowa zagrodowa.
Ustalenia dotyczące warunków i wymagań kształtowania ładu przestrzennego: nie przekraczalne i obowiązujące linie zabudowy określono w decyzji o warunkach zabudowy.
 Teren, posiada  dostęp do drogi publicznej, a istniejące lub projektowane uzbrojenie terenu jest wystarczające dla zamierzenia budowlanego:  dostawa wody, zapewnienie dostawy energii elektrycznej oraz gaz ziemny.
W najbliższym czasie planowana jest inwestycja doprowadzenia światłowodów.
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ
Chętnie przedstawimy ofertę podczas osobistego spotkania i prezentacji nieruchomości. Zachęcamy do umówienia się! Ponadto oferujemy pełne wsparcie w uzyskaniu kredytu, porównamy dla Ciebie ofertę wszystkich banków!.
Agnieszka Musiałowska 790-403-202
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
Przy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilno- prawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości"
Prezentacja nieruchomości przy udziale agenta nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych osobowych a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.
 
 


Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.CPrzy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilno prawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.Prezentacja nieruchomości przy udziale agenta nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych osobowych a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.
Oferta nr 450257 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 450257
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 94 536 PLN
Cena za m2 78 PLN
Powierzchnia 1 212 m2
Miejscowość Rogoźno
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle Wełna
Powiat obornicki
Gmina Rogoźno
Dojazd asfaltowa/kostka
Kształt działki prostokat
Położony w poza miastem